Mechanické zámky řazení jsou velmi účinnou ochranou Vašeho automobilu před zloději. Jedná se o velmi robustní  ocelovou konstrukci zámku, který pevně zablokuje řadící páku, popřípadě další komponenty řazení.

Konstrukce zámku řazení

Překonání tohoto zámku je pro zloděje velmi zdlouhavé a hlučné, na rozdíl od elektronických zabezpečení. Proto zámky řadící páky zůstávají stále jednou z nejoblíbenějších a nejbezpečnějších variant zabezpečení auta.

Zámky řazení jsou osazeny zámkovou vložkou, která odolává všem známým destruktivním i nedestruktivním metodám vniknutí, např. odvrtání, Bump-key, podchlazení tekutým dusíkem.

Zamykání převodovky je možné použít jak pro vozy s manuální převodovkou, tak i s automatickou převodovkou.

Dle jednotlivého konstrukčního řešení jednotlivých modelů automobilů, lze vyústění zámkové vložky zámku řazení umístit ze strany nebo shora panelu řazení.

Průběh montáže zámku řazení

Montuji převážně zařízení MISTER-LOCK, se kterým mám již mnohaleté zkušenosti. Vyznačuje se velmi kvalitním zpracováním, nadstandardně pohodlným uzamykáním BEZ POUŽITÍ KLÍČE ( k odemčení je samozřejmě klíče potřeba) a velmi pevnou blokací. Zámky jsou vyrobeny z pevnostní oceli a splňují veškeré TREZOR TESTY. Výrobky splňují systém řízení kvality výroby dle ISO 9002. U většiny vozů je montáž zámku převodovky bez zásahu do karoserie. Zámky řazení jsou vyvíjeny pomocí technologie s využitím 3D projektování a tak je dokonale přizpůsobeno na daný model vozu. V současné době mám k dispozici zámky řazení do cca 3000 modelů vozidel, jak pro nová tak pro starší vozidla. Jako autorizovaný montážní subjekt Vám mohu zajistit prodlouženou záruku na zámek MISTER LOCK až 5 let.

Dále pak montuji zařízení CONSTRUCT, které je také velmi bezpečné a v interiéru příjemné a vzhledné.

Zabezpečení formou zamykání řadící páky má minimální požadavky na údržbu a může Vám sloužit po celou dobu životnosti vozu.

Montáže a asistenci provádím na území celé České republiky, Praha, Střední Čechy, Západní Čechy, Plzeňský kraj, Východní Čechy, Severní Čechy, Jižní Čechy, Budějovický kraj, Morava a Slezsko, po domluvě i Slovensko, Německo, Rakousko.

V dojezdové vzdálenosti 1 hodiny mám tato města: Praha, Benešov, Plzeň, Dobříš, Hostomice, Příbram, Sedlčany, Rokycany, Hořovice, Beroun, Rakovník, Kladno, Písek.